Gmina Miejska w Głogowie przygotowuje działki pod budownictwo jednorodzinne. W tym roku można będzie inwestować na osiedlu Żarków.

U zbiegu ulic generałów Komorowskiego i Okulickiego Gmina Miejska w Głogowie przygotowuje działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące i szeregowe. Działki przeznaczone na zabudowę szeregową sprzedawane są w całości, dlatego też najczęściej kupują je developerzy, którzy stawiają na nich domy i sprzedają osobom zainteresowanym.

-W tym roku do sprzedania mamy kilkanaście działek na osiedlu Żarków – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa. – Będziemy te tereny zbroić. Wybudujemy wszystkie sieci i drogi dojazdowe. Przetargi na sprzedaż działek już się rozpoczęły.

Bardzo ładny teren pod zabudowę powstanie na osiedlu Piastów Śląskich za ulicą Bolesława Wysokiego, jest to ostatnia zabudowana ulica. Nowo planowane terenu pod budownictwo jednorodzinne wkomponowane zostaną w istniejący już w tym rejonie kompleks domków jednorodzinnych. Z biegiem czasu powstanie tam bardzo ładne osiedle. Gmina Miejska w Głogowie przygotowuje dokumentację do zagospodarowania tego terenu.

-Równolegle do ulicy Bolesława Wysokiego projektujemy budowę sieci i ulic, tak aby w przyszłym roku rozpocząć przygotowywanie działek i przystąpić do ich sprzedaży – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa.

Na osiedli Żarków i osiedlu Piastów Śląskich powstanie kilkadziesiąt działek pod zabudowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here