Strażak Maciej Grembski na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych zdobył złoty medal, dwa srebrne i trzy brązowe. W pływaniu stylem dowolnym był najlepszy.

Ratownik głogowskiej straży pożarnej str. Maciej Grembski w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w pływaniu, które odbyły się w  Szczytnie pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji zdobył sześć medali.  Głogowianin reprezentował strażaków z województwa dolnośląskiego w pływaniu stylem dowolnym. W pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zdobył I miejsce i złoty medal na Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej oraz IV miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych na tym samym dystansie. II miejsce i srebrny medal na Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. II miejsce i srebrny medal na Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu na dystansie 400 metrów stylem dowolnym. III miejsce i brązowy medal w konkursie Otwartym Mistrzostw Polski Państwowej Straży Pożarnej stylem dowolnym na dystansie 100 metrów. III miejsce i brązowy medal na Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej stylem dowolnym na dystansie 400 metrów oraz III miejsce i brązowy medal na Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej w sztafecie 4×50 metrów stylem dowolnym.

Maciej Grembski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Sport w specjalności Trener Przygotowania Motorycznego w zakresie nauk medycznych o zdrowiu oraz kulturze fizycznej otrzymując tytuł magistra. Jest strażakiem ambitnym, zdyscyplinowanym i oddanym służbie. Trenuje minimum trzy razy w tygodniu na siłowni i basenie. 

Zdjęcie: KPPSP w Głogowie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here