W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Gmina Miejska Głogów wraz z Caritasem Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje akcję Paczka Dla Samotnego Seniora.  Do 11 grudnia dzwoniąc pod numer telefonu  76 7265 534 można zgłaszać osoby,  które należy objąć akcją.

W tym wyjątkowym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, Gmina Miejska Głogów wraz z Caritasem Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizują akcje, której celem jest pomoc osobom starszym. Dla głogowskich seniorów zostanie przygotowanych 150 paczek.

– To już kolejna wspólna akcja organizowana razem z Caritasem. Bardzo się cieszę z tej współpracy, dzięki temu pomagamy potrzebującym. Były już gorące obiady dla starszych i samotnych, a teraz świąteczne paczki dla seniorów. Wszystkim życzę dużo zdrowia – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Głogowa.

Wszystkie samotne i starsze osoby, które chcą zgłosić się do akcji, bądź też wszyscy, którzy znają takie osoby proszeni są o kontakt od 8 do 11 grudnia w godzinach od 15:00 do 18:00 pod numerem telefonu: 76 7265 534.