Mistrzem został Piotr Hyżak. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Foterek, a na trzecim miejscu uplasowała się Weronika Hyżak. Wójt gminy Rudna objął patronatem Turniej Tenisa Ziemnego dla zawodników do lat 12 i 16.

W szkole podstawowej w Kotli odbył się turniej tenisa ziemnego. Organizatorem turnieju był Głogowski Tenisowy Klub Sportowy. Mistrzem w kategorii wiekowej do 16 lat został Piotr Hyżak, który imponował swoimi umiejętnościami. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Foterek, a na trzecim miejscu uplasowała się Weronika Hyżak.

– Gratuluję wszystkim uczestnikom zaciętej gry. Cieszę się, że jest coraz większe zainteresowanie tenisem ziemnym. Dziękuję pani trener ze Szkoły Tenisa Ziemnego SKY Tennis za profesjonalne przygotowanie dzieci i przeprowadzenie turnieju – mówi Łukasz Horbatowski wójt gminy Kotla.

W kategorii do lat 12, zwycięzcy turnieju sa1 miejsce – Władysław Szestakow, 2 miejsce – Natan Dębowski, 3 miejsce – Emilia Smoleń i 4 miejsce – Radosław Firuta

W kategorii open, czołowe miejsca zajęli: 1 miejsce – Leszek Nawrocki, 2 miejsce – Krzysztof Foterek, 3 miejsce – Jolanta Nawrocka i 4 miejsce – Marta Urbanowicz.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wspaniałą rywalizację. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym turnieju. Dziękuję pani Annie Białek trenerce tenisa ziemnego  za doskonałą organizację. Gratuluję wszystkim zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów na korcie! Niech pasja do tenisa towarzyszy Wam na długie lata –  mówił wójt gminy Kotla.

W imieniu Wójta  puchary wręczyła moja zastępczyni Kamila Suchocka-Szperlik. Wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki, dyplomy i pamiątkowe upominki. Wójt gminy Kotla objął patronatem Turniej Tenisa Ziemnego.