Klub Radnych PiS wystosował apel do Rafaela Rokaszewicza Prezydenta Miasta Głogowa dot. zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy do naszego miasta.

Na konferencji prasowej radni prawicy poinformowali o apelu, jaki został wystosowany do Rafaela Rokaszewicza Prezydenta Miasta Głogowa. Dotyczy on zaproszenia do naszego miasta Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

– Pan Prezydent RP Andrzej Duda w czasie swojej kampanii wyborczej zadeklarował, że będzie odwiedzał wszystkie miasta i powiaty w naszym kraju – mówił Mirosław Strzęciwilk, Przewodniczący Klubu Radnych PiS Rady Powiatu Głogowskiego. – Zgodnie z przyjętą przez Kancelarię Prezydenta procedurą, Prezydent RP odwiedza powiaty i miasta na zaproszenie władz samorządowych, stąd nasz apel do Rafaela Rokaszewicza Prezydenta Miasta Głogowa.

Po wysłaniu zaproszenia ustalany będzie termin ewentualnej wizyty i jej scenariusz.

– Oczekujemy, że prezydent wykorzysta obecność Głowy Państwa i przedstawi nasze problemy, bolączki związane z funkcjonowanie samorządu – mówił Mirosław Strzęciwilk.

Wśród tematów do poruszenia mogłyby się znaleźć między innymi: podatek miedziowy czy funkcjonowanie szpitala.

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here