Warsztaty rękodzielnicze z wykorzystaniem wikliny papierowej zorganizowano w Gminie Kotla. Na zlecenie Stowarzyszenia Grochowice Zdrój koszyczki na święconkę   powstały pod okiem Anny Leśniewskiej.

Mój koszyczek wielkanocny” to warsztaty w ramach projektu „Polska Wielkanoc” na które Stowarzyszenie Grochowice Zdrój pozyskało fundusze. Kolejne zajęcia rękodzielnicze  o tematyce wielkanocnej odbędą  się 10 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury  i Sportu w Kotli.

– Zainteresowane osoby chcące wziąć udział w projekcie mogą kontaktować się z przedstawicielem Stowarzyszenia Grochowice Zdrój pod nr tel. 603080265 – mówi Wioletta Jańczak Referat Rozwoju Gminy i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych.

Środki finansowe w kwocie 8600 zł na realizację projektu „Polska Wielkanoc” zostały pozyskane ze Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior – Lokalna Grupa Działania z siedzibą w Siedlisku w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here